Grażyna Witkowska

certyfikowana psychoterapeutka Gestalt (Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt nr 22; Certyfikat PTPG)

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką terapii Gestalt. Swoje umiejętności kształciłam w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, uzyskując w 2014 roku certyfikat IIPG oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Praktyce psychologicznej oddałam całe swoje życie zawodowe, pracując z osobami dorosłymi i młodzieżą, pomagając osobom chorym psychicznie, doświadczającym przemocy domowej, jak i z osobami chcącymi polepszyć jakość swojego życia i relacji. Prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz par.

Od 2016 roku jestem współzałożycielką Centrum Konsylium.

Nieustannie pracuję nad sobą kształcąc swoje umiejętności psychoterapeutyczne jak i osobiste, aby w pełni profesjonalny sposób pracować z osobami doświadczającymi trudności. Obecnie jestem w trakcie kształcenia w Szkole Superwizorów Psychoterapii Gestalt.

Postrzegam człowieka jako istotę holistyczną i w związku z tym pracuję uwzględniając różne obszary życia i   poziomów trudności.

Jestem również instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej, co pozwala mi dzielić się z kobietami uważnością na swoje ciało i uzdrawiającym ruchem.

Swoje umiejętności regularnie poddaję superwizji u Doroty Węgrzyn i Marii Maquard.