Justyna Trzcińska

psycholog, psychoterapeuta w drodze do uzyskania certyfikatu

Ukończyłam całościowy Kurs Psychoterapii rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne organizowany przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie.

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i w psychoterapii par. Swoją pracę prowadzoną w ujęciu systemowym oraz psychodynamicznym poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Posiadam wieloletnie  doświadczenie zawodowe, które zdobywałam pracując w Poradni Rodzinnej w ramach Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” w Katowicach oraz współpracując ze Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie Jestem z Tobą” w Czeladzi. Ponadto odbyłam staż do certyfikatu psychoterapeuty SNP PTP w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach. Obecnie poza praktyką prywatną od 2015 roku pracuję w Centrum Poradnictwa Specjalistycznego w Katowicach oraz od 2021 roku w Specjalistycznym Centrum Medycznym Syntonia w Dąbrowie Górniczej gdzie prowadzę psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne.